Jsme jedinou akreditovanou platební agenturou v ČR pro provádění opatření Společné zemědělské politiky EU a služebním úřadem podle Zákona o státní službě. V současné době u nás pracuje přes 1 300 zaměstnanců, kteří působí na centrálním pracovišti v Praze i v regionech. Do našeho kolektivu rádi přijmeme zkušené zaměstnance s mnohaletými praktickými zkušenostmi i absolventy, kteří mají nově získané teoretické znalosti.

Referent Oddělení metodiky zakázek a Technické pomoci

Co vás čeká

Metodik poskytuje poradenskou a konzultační činnost pro žadatele Programu rozvoje venkova a operačního programu Rybářství v oblasti zadávání veřejných zakázek. Dále zajišťuje obecnou metodiku v oblasti veřejné podpory tzn. kontrolu propojenosti podniků, mikro/malých/středních/velkých podniků, podporu de minimis apod. Koordinuje, kontroluje a školí zaměstnance regionálních odborů SZIF a poskytuje jim poradenskou činnost. Tvoří a aktualizuje kontrolní postupy pro oblast zadávání veřejných zakázek žadateli v rámci opatření PRV a OP Rybářství. Vyhodnocuje a metodicky řídí kontrolní činnosti na regionálních odborech SZIF. Dále se metodik zabývá zpracováním a aktualizací vnitřních směrnic v návaznosti na výše uvedené oblasti a na nastavené gesce v oddělení včetně zajištění oblasti informačního systému.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- znalost práce na PC (MS Word, Excel, Power Point, SAP) výhodou
- znalost oblasti veřejné podpory či legislativy k veřejným zakázkám výhodou
- pečlivost, svědomitost, schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu

Hledáme komunikativní, asertivní osobnost se schopností učit se nové věci.

Co vám můžeme nabídnout

- systemizovanou platovou třídu 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenkovou kartu v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružnou služební dobu
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- kartu plnou benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- SZIF je zprostředkovatelem karty MultiSport

Termín pro podání přihlášek do 10. 12. 2021

Způsob přihlášení naleznete zde:

Společnost
Státní zemědělský intervenční fond
Adresa
Ve Smečkách 801/33, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Státní zemědělský intervenční fond, Ing. Hana Nová
703 197 411
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.