Hledáme dobře naladěného, spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici kontrolora.

Referent RO - kontrolor

Náplň práce

Kontrolor provádí administraci a administrativní kontrolu žádostí o proplacení z PRV a OP Rybářství, provádí kontroly na místě a kontroly fyzické realizace projektů PRV a OP Rybářství u příjemce pomoci včetně neplánovaných a následných kontrol dle aktuálně platné legislativy EU a ČR, vyhodnocuje kontroly a zadává výsledky kontrol do IS.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
  • způsobilost k řízení motorových vozidel sk. B
  • základní znalost zemědělské politiky
  • pečlivost a komunikační schopnost

Nabízíme

  • systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
  • pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
  • pružnou pracovní dobu
  • přátelský a inspirativní tým odborníků
  • mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
  • karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání), zprostředkování karty MultiSport

Další informace

- termín pro přihlášení: do 22. 4. 2021

- pro přihlášení zasílejte své CV včetně motivačního dopisu

Společnost
Státní zemědělský intervenční fond
Adresa
Slezská 100/7, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 25 130 – 37 030 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Státní zemědělský intervenční fond, Kamila Maršíčková
703 197 132