Společnost STAHLGRUBER CZ s.r.o., člen nadnárodní skupiny STAHLGRUBER GmbH, velkoobchod a distribuce autodílů, vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Produktový manažer“.

Popis pozice

* Rozvoj a řízení přidělené produktové skupiny v rámci platné firemní strategie.
* Cenotvorba, produktové plány a strategie, plánování a rozpočtování obratu a marže.
* Podpora prodeje produktových skupin a spolupráce s pobočkami, marketingovým oddělením.
* Jednání s dodavateli (zajištění, zavádění a trvalé zlepšování komerčních podmínek pro svěřenou produktovou skupinu, bonusy), s centrálou společnosti (produktová strategie, ceny).
* Provádění analýz podle aktuálních potřeb trhu (analýzy vnitřního, vnějšího prostředí).
* Monitoring trhu.
* Spolupráce při vytváření obchodních plánů.
* Vytváření marketingových a reklamních akcí.
* Příprava dat a spolupráce s databázovým specialistou a prodejním týmem na aktualizaci e-shopu a produktové nabídky.

Požadujeme

* Min. vysokoškolské vzdělání I.st. (Bc.) technického nebo ekonomického směru.
* Praxe v oboru min. 5 let (výhodou oblast automotive aftermarket)
* Počítačová způsobilost MS Office – zejména Word, Excel, PowerPoint
* Jazyková způsobilost v anglickém jazyce slovem i písmem (B2), německý jazyk výhodou.
* Způsobilost k řízení osobního automobilu (řidičský průkaz skupiny B).
* Samostatnost, týmovost, proaktivní přístup, komunikativnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresové zátěži.

Nabízíme

* Možnost rozvoje ve společnosti se silným zahraničním partnerem.
* Práci na hlavní pracovní poměr
* Odpovědnou a samostatnou práci.
* Přátelský a dynamický kolektiv.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce

STAHLGRUBER CZ s.r.o.
Areál Tulipán park
Průmyslová 1385
Hostivice 253 01

Datum nástupu

Ihned

Další informace o společnosti

www.stahlgruber.cz

Adresa
Průmyslová 1385, Hostivice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Nákup, Auto - moto, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

STAHLGRUBER CZ s.r.o., Ing. Lenka Luňáková
+420 602 215 654