Jsme Sprinx Systems - ryze česká softwarová společnost, na trhu od roku 1996. Naší hlavní parketou je vývoj řešení na míru, převážně větších e-commerce řešení. Jsme partou nadšených lidí, které baví, co dělají, a kteří chtějí dělat práci, která má smysl, a posouvat se odborně dál.

IT Administrátor

Jsi ajťák tělem i duší? Rád bys pracoval s nejnovějšími technologiemi po boku skvělých lidí při práci, která má smysl? U nás na to budeš mít prostor! Aktuálně máme otevřené 2 pozice a hledáme buď ostřílené mazáky, nebo dáme šanci i někomu s menšími zkušenostmi, kdo se ale chce posunout dál a nezalekne se žádné výzvy.

O nás:

Jsme Sprinx Systems. Ryze česká softwarová společnost na trhu od roku 1996. Dosáhli jsme mnoha projektových vrcholů, ale stále přijímáme výzvy a rozvíjíme se. Naší hlavní parketou je vývoj řešení na míru, převážně větších e-commerce řešení a webových portálů. Jsme silní i v software hostingu, aktuálně máme cca 500 klientů. Jsme partou nadšených lidí, které baví, co dělají a vědí, že důležité je dělat práci, která má smysl.

O čem to celé bude a co od tebe budeme potřebovat:

 • Budeš pracovat v menším týmu plným skvělých lidí. Složený je jak z juniorů, tak zkušených seniorů
 • Pokud už nějaký ten rok působíš jako IT administrátor, dostaneš se u nás i ke složitějším problémům: k správě serverové infrastruktury a virtualizaci (Hyper-V), síťovým protokolům a službám (Active Directory, DHCP, DNS, atd.), databázím a aplikacím (MS SQL), k Office 365 prostředí v cloudu (Exchange/Outlook, Teams, Azure AD), nebo třeba k zálohování, provádění monitoringu a profylaxe
 • Pokud ještě tak ostřílený nejsi, nevadí. Budeme od tebe ale potřebovat, aby ses rád učil nové věci a pracoval alespoň s částí technologií popsaných výše (ostatní tě rádi naučíme). Každopádně víš, jak nastavit doménu, síť nebo tiskárnu, umíš instalovat aplikace nebo provádět drobné HW zásahy a profylaxe. Dál by tě u nás čekal příjem požadavků od zákazníků a zpracovávání jejich řešení (uživatelská podpora)
 • V každém případě tě neminou ani občasné výjezdy k zákazníkům (Praha)
 • No a samozřejmě bude taky potřeba, abys vedl příslušnou dokumentaci

Co by bylo fajn:

 • Nevadí ti sdílet své znalosti s ostatními - kluci jsou dobrá parta a rádi se spolu zasmějí, podělí se o zkušenosti a zajdou na pivo. Rádi bychom našli člověka, který k nim do týmu zapadne.
 • Trocha ochoty a nadšení
 • Pozitivní postoj k Linuxu
 • Zodpovědnost a samostatnost

Proč právě Sprinx, aneb jak to u nás funguje:

 • Zakládáme si na odbornosti, a proto u nás budeš mít možnost profesního růstu
 • Investujeme do tvého vzdělání – bude jen na tobě, jaký kurz nebo konference tě zaujme
 • Učit se tu můžeš od mnoha chytrých a zkušených lidí, a to nejen formou každodenní spolupráce, ale pořádáme třeba i různá interní školení
 • Zakládáme si na tom, abychom tvořili jednu velkou partu - na vykání kolegům proto můžeš rovnou zapomenout. Čekají tě tu lidi, kteří jsou nejen chytří, ale taky moc fajn. Pořádáme proto pravidelné neformální teambuildingy a firemní akce.
 • A k tomu samozřejmě klasika: 5 týdnů dovolené, volitelné kurzy angličtiny, možnost využívat firemního kouče či psychologa, flexibilní pracovní doba, spolupráce možná jak na HPP tak IČ, možnost Home office, stravenky, Multisportka, parkování zdarma, občerstvení na pracovišti a neomezený přístup ke kávě atd.

Zaujalo tě to? Rádi s tebou probereme víc při kafi u nás na Braníku. Stačí nám poslat CV, připojit k tomu pár motivačních řádků o sobě a napsat kontakt, na kterém tě můžeme zastihnout. Pokud se zalíbíš i ty nám, naplánujeme si krátkou online schůzku, kde si o sobě povíme víc!

Informace o pozici

Společnost
Sprinx Systems, a.s.
Adresa
Údolní 212/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sprinx Systems, a.s., Dana Hošková
+420 731 503 382