Firma SPEDOS VRATA a.s. hledá nového kolegu / kolegyni na pozici do Valašského Meziříčí

TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY

pro vratové systémy

Popis pozice

- zpracování podkladů pro výrobu na základě objednávkových formulářů

- úzká spolupráce s oddělením výroby, konstrukce a nákupu

Profil kandidáta

- technické vzdělání s maturitou

- znalost kreslení v AUTOCad, příp. obdobný program

- zkušenosti s CNC výhodou

- uživatelská znalost práce na PC (MS-Office - Excel)

- zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti výhodou

- samostatnost, pečlivost, časová flexibilita

- zájem učit se novým věcem

- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- různorodou a odpovědnou práci

- 22 dní dovolené + 3 dny sick days (zdravotní volno)

- příspěvek na penzijní připojištění

- zvýhodněné volání T-mobile pro rodinné příslušníky

- dárkové poukázky k vánocům

- firemní akce, neformální setkávání

Jsme zde již 31. let. Co děláme umíme dobře. Našich zaměstnanců je přes 330.

Přijdejte se k nám!

Společnost
SPEDOS Servis s.r.o.
Adresa
Hranická 771, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Plánovač výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SPEDOS Servis s.r.o., Ludmila Fuksová
605 201 625