Společnost SPEDOS ADS a.s. hledá nového kolegu na pozici

Vedoucí obchodní sítě

Pracovní náplň:

Organizační řízení a vedení obchodní sítě

Hodnocení individuálních výsledků jednotlivých obchodníků

Kontakt s klíčovými zákazníky, vyhledávání nových příležitostí

Spolupráce na tvorbě obchodní strategie, odpovědnost za její prosazení a dohled nad plněním

Dohled nad přijímáním a zpracováním poptávek

Monitoring a analýza trhu a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

Prokazatelné zkušenosti a výsledky ve vedení obchodního oddělení

Organizačně silná, komunikativní osobnost se schopností motivace druhých a schopností navázat dobré vztahy jak se zákazníky, tak se členy obchodního týmu

Časová flexibilita a ochota cestovat po celé ČR - ŘP sk. B, aktivní řidič

VŠ/SŠ vzdělání technického směru (stavební, strojní)

Pokročilá znalost programů MS office, výborná znalost MS Excel

Aktivní znalost AJ slovem i písmem

Nabízíme:

Strategickou pozici s možností uplatnění a rozvojem profesních zkušeností

Odpovídající platové ohodnocení

Služební vůz k soukromým účelům

Pružnou pracovní dobu

22 dní dovolené + 3 dny sick days

Zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní připojištění, dárkové šeky v vánocům, firemní akce, ap

Společnost
SPEDOS Servis s.r.o.
Adresa
Hranická 771, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SPEDOS Servis s.r.o., Ludmila Fuksová
605 201 625