Sonepar je společnost s globálním vedením na trhu v oblasti distribuce elektroinstalačních i elektrických výrobků a souvisejících služeb B2B. (Business to Business)

V roce 2017 Sonepar zaznamenal příjmy 21,6 miliard €. Sonepar je zastoupen 167 obchodními společnostmi působícími ve 44 zemích na pěti kontinentech. V České republice, s centrálou v Hradci Králové, má Sonepar dalších 30 poboček.

Společnost Sonepar nabízí výrobky a zařízení, které nejlépe odpovídají požadavkům trhu.
Naším mottem je: "Na správném místě, ve správný čas a za správnou cenu".
Naše logistika zajišťuje efektivní, spolehlivou a rychlou distribuci vysoce kvalitních produktů.

Prodejce - Obchodník LITOMĚŘICE

V případě pozice odborného poradce - práce je určena pro uchazeče s obchodním duchem a skvělým prozákaznickým přístupem. Jedná se o obchodní činnost, kdy budete udržovat dobré vztahy s našimi stávajícími zákazníky. V případě pozice obchodního reprezentanta ještě navíc budete také vyhledávat nové obchodní příležitosti. Otevřené jsou obě pozice. Přesun z jedné pozice na druhou je možný po domluvě kdykoliv.

Sonepar má pro svoje nové zaměstnance nastaven velmi sofistikovaný systém zaškolení. Naší výhodou oproti konkurenci je široké portfolio produktů, rychlé dodání zboží zákazníkovi a perfektní zákaznický servis.

Hledáme kolegu, který zapadne do našeho skvělého týmu v Litoměřicích. Vážíme si všech loajálních zaměstnanců a i přes počet 300 zaměstnanců v ČR jsme nastaveni jako rodinná firma.

NABÍZÍME

možnost být součástí skvělého týmu, a to nejen v Litoměřicích, ale po celé republice. Vybraný kandidát stráví první dva týdny na centrále v Hradci Králové, kde se seznámí nejen se samotným obsahem práce, ale i s kolegy, včetně vedení.

Mzda se skládá z fixní a variabilní složky + bonusu. Jedná se o velmi dobře nastavenou motivační mzdu.

Cílem výběrového řízení je najít kolegu, který bude nejen zdatný obchodník, ale také dobrý kolega. Dobré osobnostní rysy, slušné chování a férovost jsou pro nás stejně důležité.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte. Celým výběrovým řízením Vás bude provázet kolegyně Jana.

Informace o pozici

Společnost
Sonepar Česká republika spol. s r.o.
Adresa
Litoměřická kotlina 403, Terezín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Elektrikář, Elektromechanik, Elektrotechnik, Obchodní zástupce, Revizní technik, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel