Sonepar je společnost s globálním vedením na trhu v oblasti distribuce elektroinstalačních i elektrických výrobků a souvisejících služeb B2B. (Business to Business)

V roce 2017 Sonepar zaznamenal příjmy 21,6 miliard €. Sonepar je zastoupen 167 obchodními společnostmi působícími ve 44 zemích na pěti kontinentech. V České republice, s centrálou v Hradci Králové, má Sonepar dalších 30 poboček.

Společnost Sonepar nabízí výrobky a zařízení, které nejlépe odpovídají požadavkům trhu.
Naším mottem je: "Na správném místě, ve správný čas a za správnou cenu".
Naše logistika zajišťuje efektivní, spolehlivou a rychlou distribuci vysoce kvalitních produktů.

Vedoucí pobočky Sonepar Děčín

Pro naši pobočku v Děčíně hledáme prakticky založeného jedince, který rozumí obchodu a ví, že k dosažení cílů potřebuje mít dobré vztahy se zákazníky a především spokojený a motivovaný tým.

Jaká je hlavní náplň práce:

  • zastřešení celého chodu pobočky
  • řízení obchodní činnosti včetně aktivního zapojení se
  • plnění schváleného plánu a reportování nadřízeným
  • vedení menšího kolektivu (do 5 lidí)

Co nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • služební vůz s možností soukromého užívání
  • stravenky a drobné občerstvení zdarma na pracovišti
  • 25 dnů dovolené
  • atraktivní ceny našeho sortimentu pro zaměstnance
  • volné víkendy
  • dvoutýdenní adaptační zaškolení na centrále v Hradci Králové, ubytování v naší režii
  • motivující finanční ohodnocení a věrnostní program

Naše očekávání:

  • prokazatelná zkušenost s obchodní činností
  • elektrotechnické vzdělání nebo znalost elektroinstalačního materiálu
  • odpovědnost a orientace na zákazníka
  • schopnost vést a motivovat svůj tým
  • ŘP sk.B – aktivní řidič

Společnost
Sonepar Česká republika spol. s r.o.
Adresa
Dělnická 466/73, Děčín – Děčín VI-Letná
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Výroba a průmysl, Vedoucí/manažer prodejny, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Vedoucí úseku prodejny, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel