Solitea Česká republika, a.s.

Jsme Nekorporát! Jsme stabilní IT firma s nadšením startupu. Už přes čtvrt století vyvíjíme jedny z nejúspěšnějších podnikových a ekonomických systémů na českém trhu. Přestože nás je už téměř 200 ve třech pobočkách, zachovali jsme si nekorporátní filozofii. Díky tomu u nás najdete kombinaci nejen silného zázemí, ale také rodinného prostředí s pohodovou atmosférou bez zbytečné administrativy nebo neosobního přístupu.

Jak se nám daří?

zaměstnanců
na trhu
uživatelů

Proč k nám?


  • IT je náš život a každý si u nás najde to, co ho bude bavit, můžete se zaměřit na oblast interního vývoje, vývoje informačních systémů, testování, analýzy, nebo pečovat o naše zákazníky, kterých je už 225 tisíc.
  • Kromě zajímavé práce s možností kariérního růstu nabízíme i propracovaný systém benefitů, na kterém se podílí přímo naši kolegové. Jsme hrdí na na naši firemní kulturu, jejíž základem jsou společné hodnoty a nekorporátní atmosféra.
  • Uděláme vše proto, abyste se ve firmě dobře zorientovali hned od prvního dne. Za kolegy nevidíme čísla, ale osobnosti, podporujeme je v jejich seberozvoji, minimalizujeme byrokratické procesy. Zakládáme si na práci v malých týmech se vzájemnou podporou a respektem k individualitě. Udržujeme neformální a příjemné pracovní prostředí s otevřenou komunikací. Vždy nás bude zajímat váš názor, který nás může posunout zase o kus kupředu.

Vyvíjíme produkty, které naše zákazníky doprovází na cestě k úspěchu. K tomu všemu však potřebujeme tým kolegů, kteří mezi nás zapadnou. Proto hledáme optimisty, kteří preferují práci v malých týmech. Jsme rádi, když si v práci můžeme potykat, mluvit spolu otevřeně a moci se spolehnout jeden na druhého. Přijďte se o to sami přesvědčit.  

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Provozní správce

Solitea Česká republika, a.s.
Adresa Brno – Ponava
Datum vystavení7. dubna

Podpoř s námi prodej produktu Money S3 a iDoklad!

Solitea Česká republika, a.s.
Adresa Brno – Ponava
Datum vystavení3. dubna

Specialista zákaznické péče účetního systému Money S3

Solitea Česká republika, a.s.
Adresa Brno – Ponava
Datum vystavení3. dubna

Drobného 555/49, 602 00 Brno

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.