Solitea, a.s.

Holding Solitea patří mezi velké evropské dodavatele ICT řešení. Zaměstnává přes 1100 zaměstnanců a obsluhuje více než 260 000 zákazníků v 15 zemích. Svými řešeními pokrývá velké spektrum subjektů od živnostníků přes korporace až po státní správu. Vytváří vlastní podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zakázkový vývoj pro komerční segment, veřejnou správu, školství a zdravotnictví.

Jak se nám daří?

zaměstnanců
na trhu
zákazníků

Proč k nám?

Solitea dokáže pokrýt 100 % potřeb většiny společností. Prostřednictvím vyspělých podnikových systémů Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu řízení firem. Personalistiku a komplexní outsourcing mezd zprostředkujeme pomocí systému Vema. Vyvíjíme Money S3, jeden z nejrozšířenějších účetních programů v ČR i SR, i nejoblíbenější cloudovou fakturační službu iDoklad. V našem portfoliu jsou také pokladní systémy, jako je Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a další POS systémy. Věnujeme se datové analytice a přípravě systémů na klíč.

V našich týmech vítáme talenty všeho druhu od softwarových vývojářů přes profesionály v péči o zákazníka až po silné lídry. Naše dveře jsou otevřené každému, kdo umí přijít s neotřelými nápady, dokáže spolupracovat a naslouchat ostatním.

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Systémový inženýr

Solitea, a.s.
Adresa Brno – Dolní Heršpice
Datum vystavení25. září

Obchodní podpora produktu Money S3 a iDoklad!

Solitea, a.s.
Adresa Brno – Ponava
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení24. září

DoJo programátor (HPP i IČ)

Solitea, a.s.
Adresa Praha – Karlín
Datum vystavení23. září

Drobného 555/49, 602 00 Brno

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.