Jsme úspěšná česká společnost, která patří k největším dodavatelům 3D systémů SOLIDWORKS a SolidCAM ve střední Evropě. Pokud jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem, pak hledáme právě Vás.

Účetní /dlouhodobá brigáda/

Náplň práce:

  • vedení podvojného účetnictví
  • sestavování účetních výkazů
  • vystavování a účtování dokladů
  • zadávání účetních dat do IS Qi
  • komunikace s úřady a jinými institucemi
  • komunikace napříč firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (ekonomického směru)
  • podmínkou je znalost podvojného účetnictví
  • analytické schopnosti, zodpovědnost, pečlivost
  • základní znalost MS Excel výhodou

Nabízíme:

  • příjemné a podporující pracovní prostředí
  • pracovní doba flexibilní - dle domluvy s hlavní účetní
  • motivující finanční ohodnocení

Jedná se o dlouhodobou spolupráci formou brigády na DPP nebo DPČ, pracovní doba je flexibilní, vždy po domluvě s hlavní účetní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, také pro důchodce nebo studenty.

Společnost
SolidVision, s.r.o.
Adresa
Josefy Faimonové 2409/11a, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Účetní, Referent, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.