Angular Developer

Chcete budovat svou kariéru v prestižní softwarové poradenské společnosti? Chcete se podílet na unikátních projektech a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Baví vás vývoj DB a chcete pracovat na vytvoření řešení pro velkého mezinárodního klienta z oblasti bankovnictví?

Pak nám neváhejte poslat svůj životopis - SOFTEC hledá vhodné kandidáty na posílení svého vývojového týmu v Praze/Bratislavě/Žilině

Náplň práce:

- vývoj Frontend aplikace pro správu investičních fondů nad frameworkem postaveným na Angular (nyní verze 11)

Požadavky:

- Angular 11, Bootstrap
- zkušenosti z vývoje FE aplikací, Angular znalost
- silný týmový hráč, ochota a schopnost neustále se učit
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- proaktivní přístup
- VŠ/SŠ vzdělání zaměřené na informatiku

Druh pracovního poměru:

OSVČ, HPP

Nabízíme:

- zajímavou práci na atraktivních projektech pro klienty v oboru bankovnictví a pojišťovnictví
- prostor pro kariérní rozvoj
- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, flexipassy, stravenky a další nadstandardní benefity
- propracovaný systém odborného vzdělávání a rozvoje soft skills
- výjimečný tým a konstruktivní pracovní prostředí

Kontakt:

Softec CZ, s.r.o.
Na Strži 2102/61a, Praha

Česká republika

Web: www.softec.cz

CustomerCategory

Společnost
SOFTEC CZ, s.r.o.
Adresa
Na strži 2102/61a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

SOFTEC CZ, s.r.o., Linda Botková