Požadujeme:

  • SŠ vzdělání - ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví, praxe min. 2 roky
  • znalost práce na PC (Excel, Outlook)
  • zodpovědnost, důslednost, samostatnost
  • komunikativnost, loajalita, flexibilita
  • ŘP - B

Náplň práce: budete členem účetního týmu a zpracovávat část účetních agend - účtování došlých a vystavených faktur, účtování pokladny a cenin, účtování dohadných položek a časového rozlišení

Nabízíme:

  • zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • místo výkonu práce: Litoměřice, nové moderní prostory
  • firemní benefity: příspěvek na výuku AJ, stravenky, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova, dovolená navíc, systém cafeterie,...
  • nástup: možno ihned

Společnost
Sodexo s.r.o.
Adresa
Litoměřice – Litoměřice-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel