Skupina E.ON

Jsme E.ON, dodavatel elektřiny a plynu. Pro naše zákazníky ale máme i spoustu dalších nabídek, které jim ulehčí život. Naší parketou je třeba solární energie nebo elektromobilita. Tím to ale nekončí. Své služby pořád zlepšujeme a vždycky se snažíme nabídnout něco navíc.

Jak se nám daří?

zaměstnanců po celé ČR
zákazníků v ČR
TOP zaměstnavatelé 2019 v energetickém průmyslu

Jaká je naše firemní kultura?

Příjemné prostředí s otevřenou komunikací je u nás na prvním místě. Vzájemně si důvěřujeme a pomáháme. Děláme všechno pro to, abyste se k nám každé ráno těšili a vnímali svou práci jako smysluplnou a prospěšnou. Protože taková je!

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Datum vystavení1. prosince

Technik rozvoje

Skupina E.ON
Adresa Brno
Datum vystavení1. prosince

Technický asistent - agenturní pracovník

Skupina E.ON
Adresa České Budějovice – České Budějovice 7
Datum vystavení1. prosince

Moje zkušenost se společností E.ON

Eva Rodryčová – foto
Eva Rodryčová
Key Account Manager

Baví mě pomáhat lidem a dělat jim jejich práci snazší. Společnost E.ON mi pro to poskytuje skvělé zázemí a i díky němu můžeme s kolegy z obchodních oddělení zákazníkům nabízet maximální péči.

Monika Střížová – foto
Monika Střížová
Vedoucí zákaznické linky

Společnost E.ON mi dává jistotu stabilního zaměstnání a možnost stále se učit novým věcem. Díky přátelskému kolektivu a osobnímu přístupu to pro mě není pouze práce, ale nedílná součást života.

Martin Toman – foto
Martin Toman
Montér DS

Na zaměstnání ve společnosti E.ON mě nejvíce baví různorodost mé práce a možnost setkávat se se zákazníky. Oceňuji také velký důraz na dodržování bezpečnosti. Neznám jiné firmy, které by se tímto aspektem zabývaly tak jako právě E.ON

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.