Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebními službami a vývojem projektů. Patří mezi vedoucí společnosti působící na českém a slovenském trhu. Projekty a stavby vybudované námi jsou označované jako nápadité, kvalitní a schopné vytrvat desetiletí. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize stát se lídrem na trhu se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Přípravář

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici ”přípravář” pro oblast Betonové vozovky, která se specializuje na pokládku cementobetonových krytů (CBK) finišerovou technikou.

Hlavní náplň:

  • Zpracovávání kalkulací, cenových nabídek, podkladů pro nabídková řízení včetně vyhodnocení nabídkových řízení.
  • Komplexní příprava dopravních staveb se zaměřením na CBK.
  • Poptávání a komunikace se subdodavateli.
  • Příprava dalších souvisejících podkladů dle projektové dokumentace a sestavování nabídkové ceny zakázky.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ stavebního směru – pozice je vhodná pro absolventy
  • Znalost programu Autocad výhodou
  • Znalost stavebních technických norem, stavebního zákona, stavební legislativy
  • Řidičské oprávnění skupiny: B
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
  • 5 týdnů řádné dovolené + 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days"
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,-Kč měsíčně
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta za 350,-Kč/měsíc, T-mobile zvýhodněné tarify, apod.)

Společnost
Skanska a.s.
Adresa
Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Odborný asistent, Projektant, Technik ve stavebnictví, Technolog ve stavebnictví, Konstruktér, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.