Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebními službami a vývojem projektů. Patří mezi vedoucí společnosti působící na českém a slovenském trhu. Projekty a stavby vybudované námi jsou označované jako nápadité, kvalitní a schopné vytrvat desetiletí. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize stát se lídrem na trhu se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Kalkulant/rozpočtář (dopravní a inženýrské stavby)

Náplň práce:

  • Tvorba cenové nabídky
  • Kalkulace vlastních stavebních prací
  • Zajištění přípravy a zpracování podkladů pro poptávky dodavatelů (subdodavatelů) s následným vyhodnocením
  • Nastudování a kontrola zadávacích podkladů, ověření jejich věcné a částečně i technické správnosti
  • Výpočet podrobných výkazů výměr
  • Po získání praxe spolupráce při vytváření harmonogramu stavby a zásad organizace výstavby
  • Příprava komentáře k cenové nabídce
  • Spolupráce s výrobní přípravou, jak při předání vyhrané zakázky do výroby, tak v průběhu výstavby
  • Návštěvy staveb v realizaci

Požadujeme:

  • SŠ stavební, VŠ stavební výhodou
  • Technické myšlení
  • Komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office, základní znalost CAD programů

Výhodou:

  • Předchozí zkušenosti na pozici kalkulant, přípravář staveb, praxe na stavbě
  • Znalost programů Kros, ASPE a kalkulačních SW

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Pružná pracovní doba, možnost využití home office
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Pracoviště:

Praha

Nástup:

Ihned nebo dle dohody

Společnost
Skanska a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.