• Aktuálně hledáme posilu týmu pokladních (ideálně nočních) na čerpací stanici v Praze 7 - Holešovicích, na skvěle dostupném místě v blízkosti metra Vltavská. Jsme součástí nejrozsáhlejší sítě čerpacích stanic v České republice.

  • Pokud Vám není cizí komunikace se zákazníky, pak je tato pozice vhodná přímo pro Vás.
  • Momentálně preferujeme doplnění noční směny o obsluhu bistra.

Co vás čeká

  • Na pozici pokladní/ho budete zejména zodpovědní za to, aby se u nás zákazníci cítili dobře. Hlavní náplní bude vlídná obsluha zákazníků a aktivní prodej. Součástí Vaší práce bude příjem a doplňování zboží, kontrola vystavení zboží dle plánogramů, kontrola expirací a běžný úklid. Na směně budete vždy minimálně ve trojici.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Budeme rádi za Vaše příjemné vystupování, které nebude postrádat úsměv.

  • Jsme frekventovaná čerpací stanice. U nás se pokladní nenudí a směna rychle utíká.
  • Oceníme flexibilitu a zažitou práci s hotovostí.
  • Na této pozici je třeba mít potravinářský průkaz.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vaší výhodou bude chuť učit se novým věcem, a také chuť pracovat v kolektivu.

  • Rádi bychom přijali kolegyně zodpovědné, pozitivně naladěné, bezúhonné, pracovité se smyslem pro pořádek a ideálně i pro humor.
  • Preferujeme zájemce se zkušeností s prací na čerpací stanici, prací na pokladně, nebo ve fast foodu.
  • Alespoň částečná znalost cizího jazyka vítána.

Co vám můžeme nabídnout

  • Pestrou práci v malém a zkušeném kolektivu se vstřícným vedením. Zaškolení, zaučení a trénink pro začátečníky.

  • Dynamické platové ohodnocení v rozmezí 26.000-30.000 Kč.
  • Jistota férového výdělku - na čem se domluvíme bude vždy včas vyplaceno.
  • Tipy vám zůstávají.
  • Směnný provoz : krátký / dlouhý týden.
  • 12 hodinové směny - 14-17 směn dle délky měsíce.
  • Momentálně preferujeme zejména zájemce o noční směny nebo s převahou nočních směn.
  • Kvalitní a atraktivní kolekci pracovních oděvů - nic s sebou nenosíte, nic neperete ani nežehlíte - čistý oděv na vás vždy čeká připravený ve skříňce.
  • Nabízíme příspěvek na stravování.

Společnost
Síť čerpacích stanic BENZINA
Adresa
Argentinská 702/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Auto - moto, Obsluha čerpací stanice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.