Síť čerpacích stanic BENZINA

Značka BENZINA prošla během více než 61 let své existence dynamickým rozvojem. Dnes jako lídr českého trhu a zároveň součást silného společenství mezinárodní skupiny ORLEN spojujeme tradici s inovacemi a moderními technologiemi.

Proč se přidat?

Značka BENZINA již 61 let s Vámi
Největší síť čerpacích stanic v ČR
Počtvrté nejdůvěryhodnější značkou v kategorii ČS

O nás

Značka BENZINA prošla během více než 60 let své existence dynamickým rozvojem. Dnes jako lídr českého trhu a zároveň součást silného společenství mezinárodní skupiny ORLEN spojujeme tradici s inovacemi a moderními technologiemi.
Provozujeme více než 420 moderních čerpacích stanic a neustále investujeme do dalšího rozvoje. Vedle kvalitních paliv nabízíme řidičům i celou řadu dalších atraktivních služeb, širokou škálu doplňkového sortimentu a oblíbený koncept rychlého občerstvení Stop Cafe, který neustále rozšiřujeme a modernizujeme.
Disponujeme největší sítí mycích linek v České republice. Naše myčky jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Díky unikátní aplikaci DIGI mycí linka zajišťujeme zákazníkům maximální komfort a zároveň i 100% kontrolu nad náklady za mytí vozidla.
Vyvinuli jsme i vlastní mobilníaplikaci Benzina, která umožňuje zákazníkům čerpat výhody od Benziny přímo z mobilu. Aplikace šetří čas i peníze při placení a zároveň jejím prostřednictvím odměňujeme naše věrné zákazníky.
Vydáváme vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS a firemním klientům nabízíme atraktivní programy zaměstnaneckých benefitů nebo poukázky na odběr paliv pro obchodní partnery.
Jsme hrdí na to, že jsme se od roku 2017 již počtvrté stali nejdůvěryhodnější značkou v oblasti čerpacích stanic. Od roku 2019 aktivně budujeme pod značkou BENZINA síť čerpacích stanic na Slovensku

Koho hledáme?

Přidáno včera
  Síť čerpacích stanic BENZINA
  Praha – Nové Město
Přidáno včera

Přidáno včera
Plat 26 000 – 30 000 Kč
  Síť čerpacích stanic BENZINA
  Praha – Řepy
Přidáno včera

Přidáno včera
Plat 24 000 – 30 000 Kč
  Síť čerpacích stanic BENZINA
  Prachatice – Prachatice II
Přidáno včera

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.