SILON s.r.o. je přední evropskou firmou vyrábějící polyesterové střiže, PE a PP kompaundy. Dlouholetý obchodní úspěch naší společnosti spočívá ve strategii zaměřené na kvalitu, spolupráci se zákazníky a vývoji nových výrobků a technologií. Naše společnost poskytuje práci vice než 550 zaměstnancům a náš roční příjem činí vice než 140 mil. EUR.

Specialista marketingu

Hlavní náplň práce:

  • Realizace zahraničních výstav a veletrhů
  • Organizace a koordinace eventů a propagačních akcí
  • Průzkum trhu, sledování trendů, analytická činnost
  • On-line marketing, propagace na sociálních sítích
  • Práce na zajímavých mezinárodních projektech

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, zaměření marketing výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
  • Znalost práce s PC (MS Office, vyhledávání na internetu) nutností
  • Aktivní, samostatnou a komunikativní osobnost
  • Min. 2 roky zkušeností odpovídající výše uvedené pracovní náplni výhodou
  • Analytické myšlení a kreativitu
  • Základní znalosti on-line marketingu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Kolektiv nadšených a pohodových kolegů připravených kdykoliv pomoci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělání
  • 5 týdnů dovolené
  • Kurzy anglického a německého jazyka
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Dotovaná mateřská školka
  • Pracovní pozice je zástup za MD, smlouva na dobu určitou

Společnost
SILON s.r.o.
Adresa
Průmyslová 451, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SILON s.r.o., Lucie Lorencová