SII s.r.o.

SII je mezinárodní poradenská společnost v oblasti technologií se sídlem ve Francii. Celosvětově má SII GROUP celkem 8 000 zaměstnanců. V České republice jsme od roku 2007 a zabýváme se zejména oblastmi Engineeringu a IT. Nabízíme dlouhodobou spolupráci formou hlavního pracovního poměru. Našimi partnery jsou jak velké nadnárodní společnosti, tak malé i lokální firmy. Máme různé druhy projektů - od kratších po dlouhodobé a dokážeme „ušít“ práci na míru.

Jak se nám daří?

Rok založení SII Group
Rok založení české pobočky
Tolik nás je v České republice

Proč k nám?

V Sii si vážíme každého zaměstnance. Dáváme našim zaměstnancům prostor k rozvoji jejich přirozené motivace a kreativity.

Jsme profesionálové a skvěle sehraný tým lidí, naše vztahy stavíme na osobním přístupu ke každému z nás.

Víme, že hlavní zdroj úspěchu jsou loajální a spokojení zaměstnanci, kteří rádi převezmou odpovědnost a jsou připraveni převzít iniciativu.

Video

Koho hledáme?

DevOps Engineer

SII s.r.o.
Address Praha
Datum vystavení5. March

Front-end Developer

SII s.r.o.
Address Praha
Datum vystavení5. March

C++ Developer

SII s.r.o.
Address Praha
Datum vystavení5. March

Koho potkáte na pohovoru?

Veroniku – photo
Veroniku
Recruitment Specialist

Veroniku potkáte při výběrku na pozice v Engineeringu. Pokud Vás zajímají pracovní příležitosti v t omto oboru, kontaktujte ji na vzajacova@sii.cz.

Pavla – photo
Pavla
Recruitment Specialist

Pavel má na starosti pozice v IT s širokým rozsahem od vývoje, přes testing až pro projektový management. Spojit se s ním můžete na pbranda@sii.cz.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme