Co vás čeká

  • Budete hlasem Seznamu a jeho vybraných služeb na sociálních sítích
  • Na denní bázi budete sledovat na našich profilech komentáře a zprávy uživatelů, komunikovat s nimi a odpovídat na jejich dotazy
  • Od kolegů napříč firmou si budete zjišťovat správné odpovědi pro uživatele
  • Práce je na cca 20 hodin týdně – brigádně či externě, pracovat můžete i z domova (po zaškolení)

Co od vás potřebujeme

  • Výbornou češtinu a cit pro komunikaci
  • Výhodou je zkušenost s podobnou pozicí, či s prací v PR či marketingu
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Chuť spolupracovat dlouhodobě

Co nabízíme

  • Zajímavou pracovní zkušenost v české internetové jedničce
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce odkudkoliv
  • Pohodovou atmosféru a spolupráci se zkušenými kolegy (nejen) z našeho marketingového týmu

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Dog-friendly office, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Specialista PR, Specialista marketingu, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Seznam.cz, a.s., Ing. Veronika Kašparová
702 248 067