V týmu budete spolupracovat s 8 dalšími obchodníky a manažerem Ondřejem Čermákem. Kancelář a celý tým má zázemí na centrále na Smíchově. Svěříme vám střední a malé klienty v regionu Praha.

Po adaptaci Vás čeká především péče o stávající klienty, kterým pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby. Na začátku vás čeká ale oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky a, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. V Seznamu používáme CRM systém vyvíjený Seznamáky pro naše obchodní oddělení.

Ondra (Manažer obchodního týmu):

V obchodě pracuji celou profesní dráhu, v Seznamu poslední 3 roky. Jak rád říkám, jsme takový korporát po sousedsku . A pokud tě zajímá prostředí stabilní společnosti, která se neustále posouvá dopředu, jsi na správné adrese. Společně s týmem kolegů obchodníků, budeš působit v regionu Prahy a jejího blízkého okolí. Zkušenosti v obchodě jsou výhodou, ale podstatná je chuť se učit novým věcem, plus samozřejmě chuť plnit obchodní plány, a tím si odnést zajímavější výplatu. Tedy pošli své CVko a pojď se s námi potkat a dozvědět se více….

Marek (Obchodník):

Na mé práci mě nejvíce baví, že se můžu setkávat se zajímavými lidmi, ať už jsou to začínající podnikatelé nebo zavedené společnosti z různých oblastí. Po pracovní i lidské stránce je mi velkou oporou náš obchodní tým a skvělí kolegové. V neposlední řadě musím zmínit reklamní kanály a produkty Seznamu, které téměř nemají konkurenci a při správném uchopení pomohou k dosažení stanovených cílů.

Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Specialista marketingu, Key Account Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Nela Doróková
720 034 231