V týmu budete spolupracovat s 8 dalšími obchodníky a manažerem Ondřejem Čermákem. Kancelář a celý tým má zázemí na centrále na Smíchově. Svěříme vám střední a malé klienty v regionu Praha.

 

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

 

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

 

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému.

 

Ondra (Manažer obchodního týmu):

V obchodě pracuji celou profesní dráhu, v Seznamu poslední 3roky. Jak rád říkám, jsme takový korporát po sousedsku . A pokud tě zajímá prostředí stabilní společnosti, která se neustále posouvá dopředu, jsi na správné adrese. Společně s týmem kolegů obchodníků, budeš působit v regionu Prahy a jejího blízkého okolí. Zkušenosti v obchodě jsou výhodou, ale podstatná je chuť se učit novým věcem, plus samozřejmě chuť plnit obchodní plány a tím si odnést zajímavější výplatu. Tedy pošli své CVko a pojď se s námi potkat a dozvědět se více….

 

Marek (Obchodník):

Na mé práci mě nejvíce baví, že se můžu setkávat se zajímavými lidmi ať už jsou to začínající podnikatelé nebo zavedené společnosti z různých oblastí. Po pracovní i lidské stránce je mi velkou oporou náš obchodní tým a skvělí kolegové. V neposlední řadě musím zmínit reklamní kanály a produkty Seznamu, které téměř nemají konkurenci a při správném uchopení pomohou k dosažení stanovených cílů.

Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Online Marketing, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Monika Kalčíková
601 121 694
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.