Koho hledáme a co Vás čeká?

  • Budete mít na starosti firemní zákazníky ve svěřeném regionu, kterým pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby
  • Budete hledat individuální řešení pro každého klienta na míru, od online produktů a služeb, přes rádio spoty a Televizi Seznam
  • Předchozí zkušenost na obchodní pozici je nutná, ale online marketing není podmínkou, vše vás naučíme
  • Většina vaší práce bude o péči a rozvoji stávajících zákazníků a hledání potenciálu pro další spolupráce
  • Naše interní systémy jsou tvořené Seznámky přímo pro Obchod, tedy určitá míra administrativy a reportingu k vaší práci bude patřit, ale bude vám více šitá na tělo
  • Do týmu zapadnete, pokud vás baví kombinovat servis klientovi, hledání cest a dosahování obchodních výsledků
  • Práce v regionu Praha, Praha Východ, Západ

Co nabízíme?

  • Práci pro největší českou internetovou společnost
  • Důkladné zaškolení na pozici a možnost na sobě kontinuálně pracovat s týmem trenérů, přímým nadřízeným a zkušenými kolegy a kolegyněmi
  • Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení prostřednictvím motivační bonusové struktury, která je tvořena fixní složkou, pohyblivou složkou a kvartální odměnou
  • Jako pracovní nástroje dle vaše výběru notebook a mobilní telefon (možnost i Apple - iphone, MacBook)
  • Po zapracování máte možnost získat služební automobil, jak pro služební tak soukromé účely
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, příspěvek na stravu, 3 sick days
  • Moderní kancelářské prostory naproti OC Nový Smíchov, fitko přímo v budově a do kanceláře si můžete vzít třeba psa
  • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, oceníme proaktivní přístup

Poznejte naše obchodní oddělení blíže: https://www.linkedin.com/company/seznam.cz/videos/native/urn:li:ugcPost:6640270600034152448/

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Online Marketing, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Monika Kalčíková
601 121 694