Televize Seznam hledá denního grafika / operátora na částečnou spolupráci pro svůj zpravodajský tým. Jsme přátelský kolektiv, který do týmu uvítá další pracovitou posilu se zkušeností s tvorbou vektorové infografiky, který ví, jak přehledně znázornit data, má základní zkušenosti s motion grafikou a vymyslí, jak graficky pojmout témata našich reportáží.

Koho hledáme a co Vás čeká?

  • Náplní práce je hlavně výroba grafik pro reportáže a další prvky Večerních zpráv TV Seznam
  • Je potřeba znát vektorovou grafiku, grafické znázornění dat, motion grafiku a znázornění témat pomocí ikonografie
  • Úprava grafiky probíhá v programech Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe After Effects a Final Cut
  • Potřebujeme pečlivost a spolehlivost (ve zpravodajství obzvlášť důležité)
  • Společně s CV nám prosím pošlete i odkaz na Vaše portfolio

Co nabízíme?

  • Práci, která má smysl a společenský přesah – zpravodajství Televize Seznam patří mezí jedny z nejvýznamnějších zpravodajství na poli nezávislé a investigativní žurnalistiky
  • Uvolněnou atmosféru v kolektivu, na který se můžeš spolehnout – tykáme si, pomáháme si, a kromě práce sdílíme i informace

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Seznam.cz, a.s., Kateřina Macková