Nákupní rádce Zboží.cz vychází ze strukturované databáze přes 130 milionů e-commerce nabídek, nad kterou budujeme vlastní produktový katalog a vyhledávač. Řešíme proto širokou škálu úloh z oblasti datové analýzy a strojového učení, zejména relevanci fulltextového vyhledávání, identifikaci, kategorizaci a párování nabídek, hledání podobných produktů či personalizované doporučování.

Data zpracováváme, interpretujeme a poskytujeme jako podklady pro rozhodování nebo nad nimi stavíme modely strojového učení, které předáváme vývojářům k nasazení do produkce.

Modely navrhujeme obvykle v Pythonu za pomocí knihoven jako Tensorflow/Keras, PyTorch, CatBoost, nebo XGBoost, a učíme v Linuxu. Při návrhu modelů zohledňujeme velikost dat a infrastrukturu.

Co Vás čeká

  • Analýza, zpracování a interpretace dat.
  • Návrh a implementace prototypů modelů s ohledem na využitelnost v produkčním prostředí.
  • Měření úspěšnosti, spolupráce na přípravě A/B testu a jeho vyhodnocení.

Koho hledáme

  • Umíte programovat v jazyce Python v prostředí Linux, ovládáte Python knihovny pro datovou analýzu a strojové učení.
  • Orientujete se v problematice vyhledávání informací a zpracování přirozeného jazyka.
  • Dokážete analyzovat, interpretovat a prezentovat data.
  • Máte praktické zkušenosti s návrhem, implementací a nasazením modelů strojového učení.
  • Udržujete si přehled o aktuálních publikacích na poli strojového učení.

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Londýnské náměstí 856/2, Brno – Štýřice
Nádražní 159/21, České Budějovice – České Budějovice 6
Střední novosadská 767/4, Olomouc – Nové Sady
Ruská 87/11, Ostrava – Vítkovice
náměstí T. G. Masaryka 1931/12, Plzeň – Jižní Předměstí
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Jana Bohuslávková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.