Hledáme nového houževnatého prima parťáka k nám na pobočku do Holešovic. Nebudete mít sluchátko na uchu celý den, ale čeká vás pestrá práce od administrativy, různých školení, porad, vylepšování, nových projektů, spolupráce s infolinkou….

Co bude vaším úkolem?

  • nejdříve se co nejvíce naučit na úvodním intenzivním produktovém školení a školení obchodních dovedností, musíte přeci vědět, co prodávat a jak to prodávat
  • poté už pod vedením svého manažera a zkušenějších kolegů propojíte teorii ze školení se skutečnou praxí
  • budete tedy po telefonu komunikovat s novými zákazníky (akvizice a retence) z řad menších a středních firem, kteří se Seznamem ještě nespolupracují, a to na základě jejich poptávky z infolinky a dalších platforem tzn. rozobchodování
  • najít pro ně to nejvhodnější řešení – tedy zviditelnění v online světě např. Sklik, Firmy.cz a Zboži.cz
  • spolupracovat se Specialisty Sklik na optimalizaci kampaní
  • trénovat své prodejní dovednosti s manažerem a interními trenéry, takže prostor k odbornému rozvoji tu určitě je a rádi ho podpoříme

Co od vás potřebujeme?

  • komunikace po telefonu s klientem a obchod vás jednoduše baví – my ve vás talent najdeme :-)
  • dokážete se správně ptát, ale také klienta poslouchat, zjistit jeho potřeby a přemýšlet nad nejvhodnějším řešením – zapojit tedy vlastní hlavu, přesné call skripty vám určitě nedáme, nejsme call centrum
  • na internetu si zvládnete najít potřebné informace o klientovi a běžně pracujete s Wordem a Excelem a to na uživatelské úrovni
  • pokud za sebou máte zkušenosti s obchodem po telefonu – jako telefonní operátor nebo ze zákaznické linky je to pro vás VÝHODA, ale NENÍ to podmínka
  • zkušenosti z oblasti marketingu nejsou nutností

Co nabízíme?

  • máme pružnou pracovní dobu a pracujeme od pondělí do pátku
  • respektujeme a vítáme individuální přístup vůči klientům, nemáme call scripty
  • reálně nastavené obchodní cíle, za které jsou náležité odměny (fixní složka, pohyblivá složkou)
  • všichni si tady tykáme, nemáme dress code, pracoviště máme útulné a společnost nám dělají čtyřnozí mazlíčci :-)
  • máme 5 týdnů volna, 3 sick days, systém cafeterie, příspěvek na stravu, občerstvení na pracovišti a jiné výhody.

BLOG

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Jankovcova 1566/2b, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Monika Kalčíková
601 121 694