Co vás čeká

  • parta nadšených bezpečáků, kteří tvoří nové struktury chránící celý Seznam.cz
  • budete rozvíjet téma bezpečného vývoje v jedné z produktových divizí nebo na privátní cloud infrastruktuře SCIF
  • váš hlavní úkol bude být nablízku programátorům a pomáhat implementovat a vyhodnocovat bezpečnostní opatření v celém životním cyklu služby

Co budete potřebovat

  • znalosti, jak detekovat zranitelnosti v aplikacích a na infrastruktuře
  • zkušenosti a znalosti v oblasti bezpečného vývoje aplikací
  • dobré neformální komunikační dovednosti směrem do firmy

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Lucia Mikuľáková
+420 727 988 918
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.