U této pozice se hodí říci, že nejde o klasický projektový management. Potřebujeme člověka, třetího nebo třetí do party Igorových projekťáků, který má přesah, je kreativní, samostatný a je přirozeně asertivní. Vaším úkolem bude spoluvytvářet budoucnost onlinového světa. Práce bude natolik různorodá, že se nemusíte bát stereotypů.

Koho hledáme?

  • Kompletně zastřešíte realizaci rozvojových projektů, které budou udávat směr českého internetu v dalších letech. Pro vaši lepší představu, dosavadní projekty se týkaly rozvoje konkrétních služeb jako např. mapy.cz, videoportálu Stream.cz či obnášely mezidivizní spolupráci napříč Seznamem.
  • Zadání projektů se skoro vždycky omezuje na popis finálního stavu, potřebujeme tedy samostatného a projektově zdatného člověka, který povede projekty od zadání až po release a vyhodnocení.

Co od vás ještě potřebujeme?

  • Nutností je vaše předchozí zkušenost s on-line byznysem. Start-upové nastavení je u nás vítáno.
  • Umíte vyhodnotit investiční a rozvojový potenciál online produktů či služeb. Orientujete se v základních finančních ukazatelích firmy.
  • Pro váš úspěch v Seznamu bude zapotřebí nakontaktovat si nejvhodnější kolegy, dodavatele a další subjekty. Smysl a chuť pro práci v týmu je tedy nezbytná.
  • Prakticky denně budete v kontaktu s lidmi z produktových týmů Seznamu a proto očekáváme většinu vaší práce osobně z centrály na Andělu.
  • Angličtina je pro vás nezbytná k obchodním a produktovým jednáním, prosíme tedy slovem i písmem.
  • Další vlastnosti, které vás musí charakterizovat: komunikačně precizní, strategicky a organizačně schopný, asertivní.
  • Za to vám nabízíme všechny výhody a benefity Seznamu, spolupráci s lidmi na špičce v jejich oborech, možnost se dál rozvíjet a prokázat vaše kvality.

S kým budete spolupracovat:

Igor je v Seznamu už několik let, pohybuje se v byzdevu, v odděleních zabývajících se obsahovým oddělením, v obchodu. Lidé by vám o něm řekli, že jasně definuje úkoly, budete mít jasno v termínech dodání, výsledky se budou dát jednoduše změřit. Prostě mu jde o výsledek. Když mu budete chtít cokoliv říct, nebo se ho na něco zeptat, je vždycky k dispozici.

Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vrcholový management, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., David Koláček
606 807 901