V týmu budete spolupracovat s 6 dalšími obchodníky a manažerem Alešem Čermákem. Kancelář a celý tým má zázemí v Praze na Smíchově. Budete se starat o velké realitní kanceláře v Praze a blízkém okolí a pomáhat jim s přípravou kampaní na Seznamu.

 

Na začátku vás čeká školení a seznamování s portfoliem služeb a stávajících klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení, podporu zkušených kolegů, manažera i trenérského týmu. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi.

 

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace, péče o zákazníky a dokážete rozpoznat obchodní příležitost, umíte aktivně nabídnout řešení vhodné pro konkrétního klienta. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

 

Kvalita a potřeby zákazníka jsou u nás na prvním místě, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Definujeme vám cíle, ale svůj den a harmonogram si plánujete samostatně a je na vás, jak si ho zorganizujete.

 

Aleš (Manažer obchodního týmu):

V obchodě a službách klientům působím již řadu let a rád bych nyní našel do svého týmu někoho, kdo má také tyto zkušenosti. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit své obchodní cíle.

 

Adam (regionální obchodník):

V mé práci jsem pořád na cestách, poznávám krásy našeho kraje a starám se o zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka u nás i v Evropě. Jsem hrdý na to, že jsem „Seznamák“ a tobě radím zkus to, je super najít to, co neznáš 😊

Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Dog-friendly office, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Práce převážně z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Online Marketing, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Ing. Veronika Kašparová
702 248 067