Koho hledáme a co vás čeká?

  • Budete doporučovat obchodníkům vhodné služby, pozice, cílení nebo i kompletní strategie tak, aby kampaně plnily klientské cíle co nejlépe. Určitě k tomu využijete svou komunikativnost a zkušenost s plánováním a vyhodnocováním online reklamy ((zkušenost z online prostředí bude pro vás obrovská výhoda).
  • Čeká vás sledování výkonu našich formátů napříč službami a prodejními kanály. Hlídání jejich vyprodanosti a následné hledání a nabízení alternativních řešení směrem k obchodním týmům. Zde uplatníte také své logické myšlení i orientaci v datech.
  • Budete prezentovat novinky a doporučení kolegům. Hodí se tedy vaše zkušenost s vystupováním před menším publikem.
  • Vaše proaktivita, kreativita ale i pečlivost budou ukojeny také tvorbou a propagací benchmarků na míru jednotlivým klientům.

Co nabízíme?

  • Budete součástí týmu v rámci oddělení Business Intelligence. Svá doporučení rádi podporujeme čísly. Fajn lidi v okolí zajištěni :)
  • Získáte možnost svými návrhy ovlivňovat a vylepšovat kampaně i těch největších inzerentů na českém trhu.
  • Nabízíme nejen počáteční proškolení, ale možnost dalšího vzdělávání formou školení a e-learningů.
  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit. Naopak oceníme proaktivní přístup, nový nápad a chuť pouštět se do nových věcí.

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Média, reklama a PR, Online Marketing, Media Planner, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Seznam.cz, a.s., Lucia Mikuľáková
+420 727 988 918