Hledáme nové kolegy na tyto pozice:

Pojď s námi psát backend Mapy.cz - i pro cílevědomé juniory!

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české medium a na něm Seznam.cz místem první volby. Podílíme se na tvorbě výjimečných internetových řešení, naše služby jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé.

Co vás čeká?

  • stanete se součástí týmu, který staví backendy pro ty nejlepší mapy - Mapy.cz
  • budete analyzovat, navrhovat a implementovat nejvhodnější řešení pro naplánování výletu, nalezení nejlepší hospody, cestu do práce a všechno ostatní, s čím Mapy.cz lidem pomáhají
  • budete programovat knihovny, komponenty a servery zejména v Pythonu, Go a Node.js
  • součástí vaší práce bude navrhovat a spravovat databáze (pracujeme převážně s PostgreSQL a MongoDB)
  • potkáte i GitLab, Jenkins, Docker, Kubernetes, OpenAPI, Redis, Cassandru a další, s kterými vás rádi seznámíme

Koho hledáme?

  • máte praktické zkušenosti s programováním backendových komponent v prostředí OS Unix/Linux, máte zkušenosti s návrhem API
  • dokážete se pro práci nadchnout a máte chuť posouvat věci kupředu
  • jste aktivní, týmový hráč se zájmem o osobní i profesní rozvoj
  • máte chuť učit se nové věci, sdílet vědomosti a sdílet odpovědnost za špičkovou kvalitu našeho produktu
  • rozumíte AJ na úrovní čtení technické dokumentace
  • uvítáme zkušenost s předchozími samostatně realizovanými projekty

Co u nás najdete?

  • jsme tým a rádi si předáváme své zkušenosti a know-how navzájem
  • dáme vám prostor pro vlastní iniciativu – nemusíte se bát ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup, nové nápady a chuť pouštět se do nových věcí
  • na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code, všichni si tady tykáme
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, 3 dny sick days, teambuildingy a hlavně příjemné a přátelské prostředí pro práci

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Python vývojář, C++ vývojář, Golang vývojář, Node.js vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Tereza Svobodová
737 027 344