Koho hledáme a co vás čeká?

  • vaším úkolem bude příprava projektů, které pomáhají naším partnerům s monetizací jejich obsahu na webu, za pomocí reklamy od Seznamu
  • znalosti v oblasti online reklamy - imprese, CPT, CTR pro Vás nejsou cizí pojmy a orientujete se na online českém trhu
  • bude se vám hodit obchodní myšlení a přirozená asertivita, kterou využijete jak při komunikaci napříč Seznamem, tak i s obchodními partnery (nejčastěji provozovatelé webů)
  • výhodou je povědomí o reklamních systémech a online reklamě (zájem o oblast marketingu)
  • důležitý je proaktivní přístup a samostatnost, očekáváme vlastní iniciativu při vedení svěřených projektů a ochotu učit se novým věcem
  • zároveň máte analytické schopnosti a umíte myslet v širších souvislostech – klientům budete radit ohledně vhodných reklamních formátů, dále interpretovat data s cílem vyhodnotit fungování a přínosnost našich služeb
  • potřebujete dobrou znalost Excelu pro sestavování reportů výsledků a analýzu dat

Pozice je vhodná například pokud máte předchozí zkušenosti v oblasti optimalizací PPC kampaní, výkonnostním marketingu apod. na úrovni specialisty.

Co nabízíme?

  • dostanete příležitost pracovat na úspěšné službě Seznam Partner
  • získáte zkušenosti s přípravou zcela nových projektů v online reklamě
  • velkou míru seberealizace a rozvoje vlastních nápadů, budete mít možnost hledat nové podněty pro další rozvoj služby Seznam Partner a budovat stabilní obsahovou sít napříč českým internetem
  • kompletní zaškolení – připravte se na intenzivní tréning se zaměřením na fungování našich reklamních systémů, produkty Seznamu, metriky apod.
  • neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Product Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Ing. Veronika Kašparová
702 248 067