Co dělá výzkum?

Ve výzkumu divize Reklamy řešíme širokou škálu úloh z oblasti datové analýzy a strojového učení. Naše práce pomáhá optimalizovat aukční systémy, výdej reklamy, doporučování obsahu apod.

Data zpracováváme pomocí Hadoop a Spark. Dále je interpretujeme a poskytujeme jako podklady pro rozhodování nebo nad nimi stavíme modely strojového učení, které předáváme vývojářům k nasazení do produkce. Modely navrhujeme obvykle v Pythonu za pomocí knihoven jako Pandas, Scikit-learn, Vowpal Wabbit nebo Tensor Flow. Při návrhu modelů zohledňujeme velikost dat a infrastrukturu.

V našich týmech klademe důraz na spolupráci a vzdělávání. Část pracovní doby věnujeme rešerším s ohledem na řešené projekty a čtení odborných článků. Pravidelně probíhá sdílení znalostí napříč týmy a statusy, kde si navzájem prezentujeme výsledky naší práce. Dále podporujeme účast na konferencích a publikaci článků či přednášení na univerzitách.

Co Vás čeká

  • Vaším úkolem bude analyzovat, zpracovávat a interpretovat velká data. Na základě analýz využitelnosti metod strojového učení v produkčním prostředí navrhovat a implementovat prototypy modelů. Při Vaší práci budete často komunikovat s vývojáři, produktovými manažery a dalšími výzkumníky.
  • Budete také hledat části systému, které by bylo vhodné vylepšit, navrhovat metriky, kterými lze vylepšení změřit, a algoritmy, kterými je možné zlepšení dosáhnout. To vše otestujete v online AB testech.

Koho hledáme

  • Orientujete se v problematice strojového učení a statistice. Umíte pracovat s matematickými koncepty strojového učení. Dokážete analyzovat, interpretovat a prezentovat data (znalost Hadoop, Spark výhodou). Máte zkušenosti s programováním (Python, Linux, Docker výhodou).
  • Nebojíte se sami postavit problémům zadaným nejasným jazykem: umíte je kriticky posoudit, vyjasnit se zadavatelem, navrhnout měření úspěšnosti, rozložit na podproblémy a spolu s kolegy iterovat ke zdárnému fungování v produkci.
  • Máte praktické zkušenosti s návrhem, implementací a nasazením modelů strojového učení.
  • Máte znalost anglického jazyka alespoň na úrovni technické dokumentace a čtení vědeckých publikací.

A co Vám nabízíme

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si tu tykáme a jsme si vzájemně oporou.
Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán.
Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů.

O firmě

Seznam.cz, a.s.

Šikovných lidí není nikdy dost, proto neustále rozšiřujeme náš tým. Najděte si svou vysněnou pozici a rozjeďte to s námi v Seznamu. Podporujeme inovace, komunikujeme otevřeně, jednáme slušně a jsme neformální. Naše firemní kultura je postavena na hodnotách, které společně sdílíme a jsou nám přirozené. Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Věda a výzkum, Programátor, Vědecko výzkumný pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Nikoleta Nedevová
728 516 425
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.