Co vás čeká?

Jsme parta vývojářů, která stojí za aplikací Mapy.cz, programujeme ji, navrhujeme a vylepšujeme, máme ji rádi. Abychom se nenudili a rozšiřovali si obzory, staráme se i o aplikace jako jsou Email, Sbazar, Sreality a Sauto. Zkrátka aplikace, které pomáhají tisíce uživatelům v běžném životě i mimo něj. Hledáme vývojáře, který povede iOS tým a bude s námi rád experimentovat, jak zefektivnit vývoj aplikací.

Koho hledáme?

Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem iOS aplikací s nadšením dále rozšiřovat své znalosti a chutí experimentovat s novými technologiemi a postupy. Požadujeme velmi dobrou znalost iOS platformy jako takové, Swiftu, zkušenosti s Objective-C a praxi s návrhem a udržováním architektury aplikace. Velkou výhodou jsou zkušenosti s C++ a jeho integrací s Objective-C, zkušenosti s vedením projektu a dalších vývojářů, zájem o multiplatformní vývoj aplikací v podobě Flutteru. Samozřejmostí jsou pojmy jako GCD, MVVM, IBDesignable, IBInspectable, dependency injection...

A co Vám nabídneme my?

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu,5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů.

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Nikoleta Nedevová
728 516 425
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.