Co vás čeká

  • budete budovat, rozvíjet a spravovat úložiště pro novou cloudovou infrastrukturu - budete budovat a provozovat storage postavené na Cephu, Swiftu a další
  • budete se starat o stovky linuxových operační systémů, kde ukládáme naše videa a obrázky o celkové velikosti několik jednotek PB nebo přes které vydáváme do světa desitky Gb/s
  • budete zkoumat kod Cephu, Swift, řešit bugy, můžete být contributor
  • s kolegy se budete střídat v držení pohotovostí (není podmínkou)
  • setkáte se tu s technologiemi jako Openstack, Kubernetes, Prometheus, Grafana, Nginx, Varnish a dalšími – oceníme tedy chuť učit se
  • uvítáme zkušenosti se scriptováním Bash, Python

Na co se můžete těšit

  • na unikátní projekt – vytváříme univerzální platformu pro vývoj a provoz našich služeb – Seznam Compute Infrastructure (SCIF) – rozvíjející se privátní cloudovou platformu (Platform-as-a-Service) šitou na míru Seznamu, postavenou na open source technologiích
  • cílem je platforma běžící na 10 000 servrech, ve 3 datových centrech, spravující desítky petabajtů dat
  • zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a formality
  • v Seznamu máme pořád možnost učit se něco nového a rozvíjet své znalosti – při práci na velkých, zajímavých projektech se učíme nové postupy od našich největších profíků či na externích konferencích

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Architekt HW systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Hana Bartošová
724 863 560