Koho hledáme a co Vás čeká?

• Budete mít na starosti široké spektrum středních a malých klientů
• Svěřenému portfoliu klientů pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby
• Zvládnete skvěle pečovat nejen o stávající klienty, ale neodradí vás také vyhledávání těch nových
• S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy, bude to chtít udržovat pozitivní přístup i nadále
• Neobejde se to bez práce v našem interním systému, administrativa je tak nedílnou součástí
• Do týmu zapadnete, pokud vás baví obchod, jste pohodové povahy a zároveň jste přirozeně ambiciózní, dokážete být důslední a dotahovat věci do konce
• Práce v regionu Příbram - Benešov

Co nabízíme?

• Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti, ve všem vás zaškolíme
• Možnost samostatné práce – nemusíte se držet call scriptů, čas v terénu a kanceláři si organizujete sami
• Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
• Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup
• Budete pro nás důležitý člen, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás
• Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení tedy motivační bonusovou strukturu
• Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, a když vás skolí rýmička, vyřeší to 3 sick days

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
náměstí T. G. Masaryka 1931/12, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Provize z prodeje, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Veronika Kašparová
702 248 067