Koho hledáme a co vás čeká?

  • Znáte webové technologie a standardy na úrovni samostatného vytváření nových zdrojových kódů (HTML, CSS, JavaScript).
  • Čeká vás také spolupráce na návrhu designu a technického řešení šablon včetně správy, aktualizace a bugfixingu.
  • Znáte principy verzování a umíte pracovat, nebo jste se alespoň setkali, s GITem a GitLabem.
  • Uvítáme týmového hráče, který dokáže dobře spolupracovat a sdílet informace s týmem a ostatními vývojáři.

Co nabízíme?

  • Prostor pro samostatnou práci – dáme vám jasný cíl, ale cestu si můžete zvolit sami.
  • Možnost zapojit se do A/B testování výkonnosti nových šablon Skliku.
  • Příležitost získat zkušenosti u české internetové jedničky – pozice je vhodná pro kandidáty/tky s kratší praxí.
  • Práci v tříčlenném vývojářském týmu v rámci většího oddělení Seznam Partner a neformální atmosféře – všichni si tykáme a nemáme předepsaný žádný dress code.
  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíme se inovací a přivítáme každý dobrý nápad či návrh řešení.
  • Po zapracování a domluvě možnost práce i z domova a řada dalších benefitů jako stravenky, cafeterie, sick days apod.

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Seznam.cz, a.s., Veronika Kašparová
702 248 067