Co vás čeká?

Mapy.cz pomáhají najít cestu více než milionu lidí u nás i po celém světě. Povodíme vás po horách, provedeme vás městem a sledujeme, za kolik jste dneska zaběhli vaši oblíbenou trasu. Našim koníčkem je postarat se, aby vaše výprava, nebo jen procházka s dětmi či cesta za nákupem, dopadly dobře a dorazili jste bezpečně do cíle. No a když už se něco opravdu hodně nepodaří a letíte vrtulníkem na ARO, tak i tam vám Mapy.cz zachraňují život.
Máme chuť rozběhnout se s Mapami do světa a proto chceme, spolu s naším partnerem Windy, nabídnout i uživatelům za hranicemi Čech parťáka na cesty - WindyMaps. Kámoše pro další miliony lidí v autech, na horách i za řidítky. Bude to jízda, ale nemá smysl si dávat malé cíle. Tak pro tuhle misi hledáme iOS vývojáře, který s námi poletí do světa.
WindyMaps píšeme pro iOS a Android. Snažíme se, aby vývojáři měli přehled o všech částech projektu, ať už je to sdílený kód, Android nebo IOS, a mohl do nich byť jen připomínkami přispívat.

Koho hledáme?

Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem iOS aplikací s nadšením dále rozšiřovat své znalosti a chutí experimentovat s novými technologiemi a postupy. Požadujeme dobrou znalost Swiftu a alespoň nějaké zkušenosti s Objective-C, gitem, velkou výhodou jsou zkušenosti C++. A s pojmy jako GCD, MVVM, IBDesignable a IBInspectable se u nás také určitě neztratíte:) Přivítáme další názory do diskuzí k API, implementaci, meziplatformních rozdílech, UI a UX, ale i k tématům jako rodina, elektronika, truhlařina, auta…

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Nikola Sabaková
+420 724 443 596