Vaše role

Potřebujeme pomocníka v kartografické redakci, který nám bude pomáhat udržovat mapu a informace v ní aktuální, ať už pomocí vlastních informací nebo díky hlášením našich uživatelů.
Občas editujeme data i na OpenStreetMap nebo připravujeme podklady v QGis. Kromě aktualizace mapy často doplňujeme texty k novým bodům zájmu a spravujeme fotografie uživatelů. Práce Kartografa je jako nikdy nekončící seriál :-)


Vaše předpoklady

Vhodný kandidát je pro nás ten, kdo studuje obor geografie a kartografie, a hledá praxi v oboru. Zkušenost s psaním textů o zajímavostech v krajině či historických památkách také vítána pro vytváření bodů zájmu v mapách. Pokud přispíváte na OpenStreetMaps budete mít výhodu. Důležitá je pro nás také pečlivost, samostatnost a cílevědomost. Nabízíme možnost plného nebo zkráceného úvazku a smlouvu na dobu určitou do konce srpna 2020 bez možnosti prodloužení (zástup za MD/RD).


Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Administrativní pracovník, Tester, Referent, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže.