Co vás čeká?

• stanete se součástí týmu, který se aktivně podílí na vývoji webové a mobilní aplikace s globálním přesahem
• budete analyzovat a navrhovat nejvhodnější řešení pro naplnění potřeb našich uživatelů a tvořit dokumentaci
programovat interní knihovny, komponenty a servery zejména v C++, Python
• součástí vaší práce bude navrhovat a spravovat databáze (pracujeme převážně s PostgreSQL a MongoDB)
• budete moci využít také technologie jako např. Boost, GitLab, Jenkins, Docker, Redis, Cassandra, C++11, STL a další

Koho hledáme?

• dokážete se pro práci nadchnout a máte chuť posouvat věci kupředu
• jste aktivní, týmový hráč se zájmem o osobní i profesní rozvoj
• máte chuť učit se nové věci, sdílet vědomosti a sdílet odpovědnost za špičkovou kvalitu našeho produktu
• nechybí vám praktické zkušenosti s Python v prostředí OS Unix/Linux, znalost C++11 a novější je výhodou
• rozumíte AJ na úrovní čtení technické dokumentace
• vyznáte se v TCP/IP, XML-RPC, SQL, Cassandra, STL, Git
• uvítáme zkušenost s předchozími samostatně realizovanými projekty

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Nikola Sabaková
+420 724 443 596