Koho hledáme a co Vás čeká?

• Vaší prací bude tvorba návrhů vizuálních prvků pro terestrickou Televizi Seznam ve formě nákresů i storyboardů
• Na základě zadání Art Directora budete připravovat storyboardy jednotlivých prvků designu a ve spolupráci s grafikem-operátorem pak návrhy dotvářet do finální podoby
• Hledáme někoho, kdo se aktivně zapojí do rozvoje designu Televize Seznam a má přehled o vývoji v oblasti designu nejen u nás, ale i ve světě
• Očekáváme, že standardně pracujete s grafickými programy jako Photoshop, InDesign apod. a základně se orientujete v animačních softwarech a jejich možnostech
• Do týmu zapadnete, pokud jste kreativní, dokážete přijít s vícero variantami návrhů a zároveň dokážete flexibilně zapracovat požadavky oddělení TV

Důležitým výběrovým kritériem je Vaše práce – pošlete nám, proto prosím i odkaz na Vaše portfolio

Co nabízíme?

• Možnost stát se součástí unikátního projektu, kterému vtisknete tvář
• Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení
• Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
• Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup
• Práci v nezávislém médiu, přinášíme původní a kvalitní obsah
• Inspirativní prostředí a místo, kde ožijí Vaše nápady

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Veronika Kašparová
702 248 067