Koho hledáme a co Vás čeká?

• Vaší prací bude výroba veškerých vizuálních prvků pro terestrickou Televizi Seznam
• Na základě návrhů výtvarníka a ve spolupráci s ním, budete připravovat jednotlivé prvky jako jsou znělky, jingles, ID’s, lišty, animace apod.
• Brilantně ovládáte After effects, Photoshop, Illustrator, InDesign, včetně pluginů jako Red Giant Trapcode suite 15, Video Copilot a další
• Práci Vám usnadní, pokud jste operátor a animátor s výtvarným cítěním
• Do týmu zapadnete, pokud Vám vyhovuje otevřená komunikace a neformální prostředí

Důležitým výběrovým kritériem je Vaše práce – pošlete nám, proto prosím i odkaz na Vaše portfolio

Co nabízíme?

• Možnost stát se součástí unikátního projektu
• Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení
• Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
• Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup
• Práci v nezávislém médiu, přinášíme původní a kvalitní obsah
• Inspirativní prostředí a místo, kde ožijí Vaše nápady

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Veronika Kašparová
702 248 067