Co v týmu děláme

Vyvíjíme doporučování článků a videí pro jednotlivé weby Seznamu (domovská stránka www.seznam.cz, www.novinky.cz, www.seznamtelevize.cz, ...) a pomáháme jim, aby jejich uživatelé byli spokojeni a dostávali relevantní obsah. K tomu používáme strojové učení a rozmanitou škálu technologií, za jejichž pomoci odbavujeme tisíce požadavků na doporučení za vteřinu. Jediné, co nám chybí je pár dalších rukou, které nám s tím pomůžou.


Koho hledáme a co bude vaše role

Hledáme vývojáře se zájmem o strojové učení a chutí podílet se na vývoji doporučování pro nejnavštěvovanější weby v České republice. Požadujeme znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (Python výhodou) a zkušenosti s relačními nebo NoSQL databázemi. U nás budete programovat hlavně v Pythonu a to komponenty od zpracování uživatelských interakcí (Apache Kafka), trénování ML modelů (vowpal wabbit, spark mllib), načítání kandidátů pro doporučení (Python, MySQL, Couchbase) až po konečné doporučovací API (Python Tornado). Naše služby běží v dockeru v rámci naší serverovny a vlastního kubernetes clusteru. Automatizaci obstarává GitabCI.


Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel