Koho hledáme a co Vás čeká?

• velmi dobře se orientujete v oblasti online reklamy a máte ideálně zkušenosti nebo velmi kladný vztah k automobilovému průmyslu
• máte schopnost naslouchat a přemýšlet nad nejlepším řešením, protože budete zodpovídat za směřování a rozvoj obchodní strategie služby Sauto.cz
• ve spolupráci s obchodníky Seznamu pečujete o klíčové klienty, kteří využívají službu Sauto.cz a pracujete na rozvoji jejich dalšího potenciálu
• neustále hledáte možnosti, jak dělat věci lépe, sledujete trendy, tak abyste dokázali navrhovat změny a zlepšení pro Sauto v návaznosti na potřeby trhu
• máte výborné komunikační a prezentační schopnosti, což znamená, že se nebojíte prezentovat před publikem (aktivní účast na konferencích, přednáškách a workshopech), spolupodílíte se na PR a mediálním obrazu služby a zároveň reprezentujete společnost při vytváření a udržování vztahů se zákazníky
• budete se podílet na produktové komunikaci a směřování produktové strategie Sauto
• máte dobrou komunikativní úroveň angličtiny tzn. dokážete vést jednání s klientem v angličtině

Co nabízíme?

• stanete se pravou rukou Manažera oborových služeb
• prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit naopak oceníme proaktivní přístup, nový nápad a chuť pouštět se do nových věcí
• možnost rozvíjet znalosti v online marketingu a dále se vzdělávat
• týmovou spolupráci, jsme velká firma a rádi si navzájem předáváme informace
• na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code a všichni si tu tykáme
• jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
• možnost dalšího profesního růstu a rozvoje
• možnost získat služební automobil i pro soukromé účely
• pružnou pracovní dobu včetně home offices, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 dny sick days

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vrcholový management, Marketingová strategie, Product Manager, Project Manager, Online Marketing, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Seznam.cz, a.s., Veronika Kašparová
702 248 067