Ahoj, jsem Ivo, zakladatel Seznam.cz a taky Windy.com, nejúspěšnějšího českého start-upu.

Windy jsem naprogramoval v listopadu 2014, od té doby jsme se stali celosvětově jednou z nejpopulárnějších aplikací s předpovědí počasí. Že máme dobře našlápnuto, dokládá i opakované vítězství Křišťálové lupy pro nejlepší globální projekt českých tvůrců. V extrémních situacích jako jsou hurikány, na nás spoléhají lidé ze zasažených oblastí, ale i vlády, krizové týmy a záchranné jednotky. Dostáváme poděkování, že Windy zachraňuje či usnadňuje lidem život. Naši službu denně používají i profesionální meteorologové, piloti, námořníci, sportovci,… Návštěvnost Windy má exponenciální růst, ročně 200-300%.

Jsme parta nadšených programátorů a hledáme nového kolegu pro vývoj mobilních aplikací.


Koho přesně hledáme?

Nadšence, který by doplnil náš tým. Klíčovými vlastnostmi jsou inteligence a samostatnost. Mělo by se jednat o člověka, který má zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS i Android a perfektně ovládá alespoň jeden z těchto jazyků: C++, Swift, Objective C, Java.
Výhodou pro Vás bude, pokud máte zkušenost s vývojem webu v Javascriptu+HTML+CSS a také pokud znáte některou z těchto technologií: OpenGL, Cordova, Node.js, Docker

Co můžete očekávat?

Budete pracovat na novém produktu, který mám v hlavě. Půjde o velmi samostatnou práci pod mým vedením. Také budete upravovat stávající Windy mobilní aplikace a widgety.
Jsme technologický start-up, soustředíme se na vývoj nových produktů. Nevyžíváme se v dlouhých poradách a preferujeme osobní přístup před formalismy.
V naší firmě narazíte na přátelský kolektiv nadšených lidí a velmi příjemné a neformální pracovní prostředí v kanceláři na břehu Vltavy.
Možnost získání akcií těm nejlepším.


Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Strakonická 1199/2d, Praha – Hlubočepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel