Co bude vaším úkolem?

  • hlavně navazovat a rozvíjet vztahy s menšími a středními klienty a pomáhat jim zviditelnit se v online světě prostřednictvím internetové reklamy
  • se svěřeným portfoliem klientů nadále pracovat, být pro ně hlavní kontaktní osobou a hledat pro ně nejlepší řešení pro online propagaci jejich podnikání na Zboží.cz, Firmy.cz, Sklik
  • zlepšovat své prodejní, produktové a komunikační dovednosti a to spolu s manažerem i trenéry

Co u vás budeme hledat?

  • obchod a komunikace po telefonu Vás musí bavit
  • dokážete naslouchat a přemýšlet nad nejvhodnějším řešením pro každého klienta, nebudete tedy pracovat s přesnými call skripty jako v call centrech a zapojíte vlastní myšlenku a hovor přizpůsobíte jednotlivým klientům
  • na internetu zvládnete vyhledat potřebné informace a běžně si poradíte s Wordem a Excelem
  • máte-li alespoň krátké zkušenosti s obchodováním po telefonu, třeba jako telefonista, operátor nebo prodejce máte body navíc

Co vám nabídneme my?

  • zázemí velké české společnosti, kterou každý zná
  • portfolio produktů, které klientům pomáhají růst v podnikání a kterým věří, že fungují
  • intenzivní produktové školení a školení obchodních dovedností, musíte přeci vědět co prodávat a jak to prodávat
  • konzultantský způsob práce – jsme pro naše klienty rádci v oblasti reklamy a propagace, call scripty nepoužíváme
  • rozvoj a péči – nikoho nenecháme ve štychu, budete kolem sebe mít vždy spoustu lidí, kteří pomohou nebo poradí
  • pracovní dobu od pondělí do pátku s pružným začátkem a koncem pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené za rok a když vás skolí rýmička, vyřeší to 3 sick days

Jak vypadá život v našem Telesales si můžete přečíst v tomto článku https://blog.seznam.cz/2018/06/borime-mytus-zvany-telesales-aneb-jak-to-chodi-v-seznamu/

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Ruská 87/11, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 28 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Seznam.cz, a.s., Lucie Čubová
724 020 452