Co děláme

S naším prohlížečem Seznam.cz usnadňujeme 1,5 milionům uživatelů každý měsíc jejich hlednání na internetu, přístup k e-mailům a dalším službám. Zároveň se staráme, aby jejich surfování bylo bezstarostné, rychlé a bezpečné. Náš produkt má desktopovou verzi, ale stejně tak i ty mobilní. Naše iOS aplikace je prohlížeč kompletně postavený nad WebView s pokročilou funkcionalitou s denní návštěvností přes 80.000 uživatelů.


Koho hledáme

Baví Vás zkoušet nové postupy? Nemáte rádi nedotažené a nedomyšlené věci?
Do našeho týmu hledáme vývojáře, který má zkušenost s vývojem aplikací pro iOS. Očekáváme znalost Swiftu. Oceníme zkušnosti s Gitem, debugováním aplikací, psaním testovatelného a přehledného kódu, znalost balíčkovacích systémů CocoaPods, Carthage a SPM. Potřebujeme také pomoci s vývojem menších projektů, kde budete mít prostor pro vlastní inovace a nápady. Hledáme člověka, který s námi bude jezdit na super teambuildingy, hrát pinčes či fotbálek a nebo grilovat na terásce.


Informace o pozici

Společnost
Seznam.cz, a.s.
Adresa
Radlická 3294/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel