Kdo jsme?

Jsme tvůrci mzdového a personálního SW Vema, jenž se během více než 30 let na trhu stal nejpoužívanějším tuzemským HR řešením. V současnosti jej používá již přes 8500 zákazníků, u kterých Vema denně šetří čas i práci tisícům účetních a personalistů napříč ČR i SK. Díky naší práci dojdou mzdy včas zaměstnancům firem všech oborů, od malých podniků až po velké korporace. S Vemou se setkáte i v řadě státních institucí včetně ministerstev.

Koho hledáme?

Úspěšnou implementací naše péče o klienty zdaleka nekončí. Zákazníkům jsme připraveni pomáhat s jejich požadavky a podněty i kdykoliv poté, a zajistit tak hladký provoz jejich řešení. Tato činnost by ale byla nemyslitelná bez nadaných a ochotných konzultantů, kteří jsou připraveni zákazníky vyslechnout, analyzovat jejich požadavky a navrhnout jim řešení. Těchto důležitých kolegů není nikdy dost, a proto k nim nyní hledáme posilu.

Hledáme právě Vás?

Co Vám chceme svěřit?

 • Konzultace pro nové i stávající klienty: Většinu času strávíte komunikací s mzdovými účetními a dalšími uživateli našich HR IS, kterým pomůžete vyřešit jejich požadavky či jiné podněty týkající se funkcí systému Vema.
 • Zajištění provozu Centra služeb: Své schopnosti naplno využijete i při vyřizování telefonické a psané komunikace s klienty, jenž se na Vás budou obracet se záležitostmi týkajícími se denního užíváni Vemy.
 • Analýza požadavků a návrhy řešení: Po vyslechnutí zákazníkova požadavku mu na základě své expertizy navrhnete řešení a skrze vzdálenou plochu jej zároveň i zrealizujete.
 • Datová analýza: Po zaškolení se můžete těšit i na řešení požadavků za pomoci analýzy dat uložených v našem datovém archivu.
 • Školení uživatelů a prezentace našich produktů: Přiložíte ruku k dílu i při prezentaci funkcí Vemy našim klientům a pomůžete nám ukázat plný potenciál našeho řešení.

Jak si Vás představujeme?

 • Máte zkušenosti s mzdovým účetnictvím a/nebo českou mzdovou legislativou a lépe tak porozumíte požadavkům mzdových účetních
 • Již jste se systémem Vema dříve pracovali nebo znáte z praxe jiné mzdové systémy a můžete si tak ušetřit čas i práci při zaškolení,
 • Vlastníte ŘP skupiny B: Vlastní mobilita vám usnadní případné výjezdy za zákazníky.

A co za to všechno nabídneme my Vám?

 • Atraktivní finanční ohodnocení
 • Naditý balík benefitů: Naši zaměstnanci mají k dispozici - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, tankovací kartu, partnerské slevy a řadu dalších výhod - více na: https://solitea.com/cs-cz/kariera/benefity
 • Pružnou pracovní dobu a občasný home office
 • Práci se smyslem a reálnými výsledky: díky vašemu úsilí šetří čas i peníze klienti i jejich zaměstnanci napříč odděleními. Vaše práce tak má nejen smysl, ale také hmatatelné výsledky.
 • Prostor pro vlastní rozvoj i kariérní růst: pod vlajkou Vemy prohloubíte své znalosti IT technologií, získáte cenné zkušenosti se zákaznickou podporou a načerpáte velké množství know-how od nás i klientů.
 • Stabilní zázemí silného hráče na evropském trhu: Úspěšně jsme dokončili stovky projektů a máme za sebou desítky let praxe v ČR i zahraničí. Zároveň u nás najdete pohodový kolektiv s minimální fluktuací.

Pracovní místo Vás čeká v pohodlných kancelářích na naší brněnské centrále VEMA, Okružní 3a, Brno - Lesná

Více informací o systému Vema najdete na https://www.vema.cz/

Informace o pozici

Společnost
Seyfor, a. s.
Adresa
Brno – Lesná
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, IT konzultant, Mzdový účetní, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.