Máte zkušenosti s online marketingem, vedením sociálních sítí a copywritingem? Rádi byste je uplatnili v úspěšné české společnosti s mezinárodním přesahem?

Jsme firma Servis Climax a naše žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu zlepšují lidem život. Výsledky naší práce přinášejí lidem radost a zlepšují jejich život. Naše produkty chrání před sluncem a deštěm, zajišťují soukromí a šetří energii.

Daří se nám, rosteme, a proto hledáme uchazeče na pozici:

SPECIALISTA PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ (m/ž)

Co Vás čeká:

  • Plánování a tvorba marketingového obsahu (copywriting) na našich sociálních sítích (YouTube, FB, Instagram, Pinterest, LinkedIN) a našich webech
  • Správa a vedení soc. sítích pro naše dceřiné společnosti a vybrané zákazníky (FB a Instagram)
  • Měsíční analýzy a reporting spravovaných sociálních sítí
  • Měsíční analýzy návštěvnosti webů našich partnerů
  • Sledování konkurence a jejich prezentace (weby a soc. sítě)
  • Práce na hlavní pracovní poměr

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Min. SŠ vzdělání, výhodou vzdělání v oblasti marketingu, mediální komunikace
  • Prokazatelná zkušenost se správou sociálních sítí min. 1 rok (zveřejňování postů, promování příspěvků včetně jejich správného zacílení, reporting k probíhajícím kampaním na soc. sítích)
  • Aktivní zkušenost s copywritingem, dobrá znalost českého jazyka
  • Základní znalost grafických programů (Adobe InDesign aj.) a programů na úpravu fotografií/videí
  • Základní znalost min. 1 světového jazyka (AJ/NJ)
  • Kreativita, samostatnost, pečlivost

Co vám můžeme nabídnout:

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Roční bonusový program
  • Práce na HO až 2 dny v týdnu (nebo po dohodě)
  • Jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Dobrá káva na pracovišti zdarma
  • Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Masáže na pracovišti
  • 4x ročně slosování o věcné ceny
  • Příspěvek za doporučení nového kolegy
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok, následně s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zaujali jsme Vás? Budeme se těšit na Váš životopis!

Společnost
SERVIS CLIMAX a.s.
Adresa
Jasenice 1253, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel